5 rocznica śmierci Romana Giedrojcia – Pamiętamy

W sobotę 27 sierpnia 2022 r. minęła 5 rocznica śmierci naszego kolegi, przyjaciela, byłego Głównego Inspektora Pracy Romana Giedrojcia. Z tej okazji przy grobie śp. Romana Giedrojcia w Słupsku Rodzina, koledzy i przyjaciele odmówili wspólną okolicznościową modlitwę oraz złożyli kwiaty.

Grób Romana Giedrojcia

W imieniu obecnego Głównego Inspektora Pracy Katarzyny Łażewskiej-Hrycko kwiaty złożył p.o. Okręgowego Inspektora Pracy w Gdańsku Mariusz Pokrzywiński. W imieniu członów NSZZ „Solidarność” przy PIP wiązankę złożył przewodniczący MKK Tomasz Abramczyk.

5 rocznica śmierci Romana Giedrojcia

W imieniu pracowników Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gdańsku, Oddział w Słupsku wiązankę złożyła kierownik Anna Boba.

W imieniu rodziny kwiaty złożył brat Mieczysław.

Ponadto została złożona wiązanka od Komisji Zakładowej przy Okręgowym Inspektoracie Pracy w Katowicach.

Po wspólnej modlitwie przy grobie, przybyłe koleżanki i koledzy z Państwowej Inspekcji Pracy oraz rodzina zmarłego, udali się do Kościoła p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku gdzie w intencji zmarłego została odprawiona Msza św.

Tomasz Abramczyk
Międzyzakładowa Komisja Koordynacyjna Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność" przy Państwowej Inspekcji Pracy - Przewodniczący związku