Kontakt

“Solidarność” przy Państwowej Inspekcji Pracy

Międzyzakładowa Komisja Koordynacyjna Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego “Solidarność” przy Państwowej Inspekcji Pracy

Przedstawiciele komisji okręgowych:

BIAŁYSTOK
Przewodniczący Organizacji Zakładowej NSZZ “Solidarność” przy OIP w Białymstoku
Radosław Olkowski
radek.olkowski@solidarnoscpip.org.pl
BYDGOSZCZ
Przewodniczący Zakładowej Organizacji Związkowej NSZZ “Solidarność” przy OIP w Bydgoszczy
Marcin Spychała
marcin.spychala@solidarnoscpip.org.pl
GDAŃSK
Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ “Solidarność” przy OIP w Gdańsku
Marcin Ląkocy
marcin.lakocy@solidarnoscpip.org.pl
KATOWICE
Przewodniczący Komisji Zakładowa NSZZ “Solidarność” przy OIP w Katowicach
Tomasz Urban
tomasz.urban@solidarnoscpip.org.pl
KIELCE
Przewodniczący Zakładowej Organizacji Związkowej NSZZ “Solidarność” w OIP w Kielcach
Tomasz Barański
tomasz.baranski@solidarnoscpip.org.pl
LUBLIN
Przewodniczący Organizacji Związkowej NSZZ “Solidarność” przy OIP w Lublinie
Tomasz Abramczyk
tomasz.abramczyk@solidarnoscpip.org.pl
ŁÓDŹ
Przewodnicząca Komisji zakładowej przy OIP w Łodzi
Lidia Marciniak
lidia.marciniak@solidarnoscpip.org.pl
KRAKÓW
p.o. Przewodniczącego Komisji Zakładowej NSZZ “Solidarność” przy Oddziale w Nowy Sączu
Lesław Zachara
leslaw.zachara@solidarnoscpip.org.pl
OLSZTYN
Przewodniczący Organizacji Zakładowej NSZZ “Solidarność” przy OIP w Olsztynie
Piotr Smoliński
piotr.smolinski@solidarnoscpip.org.pl
POZNAŃ
Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ “Solidarność” w OIP w Poznaniu
Piotr Pietrzak
piotr.pietrzak@solidarnoscpip.org.pl
RZESZÓW
Przewodniczący Organizacji Związkowej NSZZ “Solidarność ” przy OIP w Rzeszowie
Tomasz Jakubowski
tomasz.jakubowski@solidarnoscpip.org.pl
SZCZECIN
Przewodniczący Organizacji Zakładowej NSZZ “Solidarność” przy OIP w Szczecinie
Mariusz Uziębło
mariusz.uzieblo@solidarnoscpip.org.pl
WARSZAWA
Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ “Solidarność” przy OIP w Warszawie
Franciszek Piotrowski
franciszek.piotrowski@solidarnoscpip.org.pl
WARSZAWA – GIP
Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ “Solidarność” w Głównym Inspektoracie Pracy
Maciej Sokołowski
maciej.sokolowski@solidarnoscpip.org.pl
WROCŁAW
Przewodniczący Międzyzakładowej Organizacji Związkowe NSZZ “Solidarność” przy OIP w Wrocławiu
Łukasz Paroń
lukasz.paron@solidarnoscpip.org.pl
ZIELONA GÓRA
Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ “Solidarność” przy OIP w Zielonej Górze
Ireneusz Pawlik
ireneusz.pawlik@solidarnoscpip.org.pl

Adres do korespondencji:

Przewodniczący MKK NSZZ “Solidarność”przy PIP
Tomasz Abramczyk 
Okręgowy Inspektorat Pracy 
 Al. Piłsudskiego 13, 20-011 Lublin

Formularz kontaktowy:

Formularz kontaktowy

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Aby wysłać wiadomość napisz: